Bránové systémy na mieru vyrábame už od roku 1993

Spoľahlivé sekčné a rolovacie garážové brány pre domácnosti aj priemysel aj vo veľkých a atypických rozmeroch.
Vypýtajte si ponuku na brány ELBA

Garážové a priemyselné brány ELBA majú minimálne nároky na údržbu, sú spoľahlivé a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Naše bránové systémy sú bezpečné a ich obsluha je jednoduchá.

Ponúkame komplexné služby od návrhu až po montáž

Pri výrobe sme perfekcionisti. Vašu bránu pripravíme od prvotných skíc až po profesionálnu montáž na mieste.

Návrh individuálnej brány

Výroba brány

Profesionálna montáž na mieste

Každá brána sa vyrába na mieru podľa konkrétneho stavebného otvoru. Poradíme vám pri ideálnom technickom riešení zabudovania brány a pomôžeme s výberom vhodného typu.

Chcem bránu na mieru
Hangárové brány a atypické riešenia pre haly a priemysel
Na uzatváranie nadrozmerných, prevažne priemyselných objektov a hangárov nie je z technického hľadiska možné použiť klasické sekčné alebo rolovacie brány. Hangárové brány atypického rozmeru vyrábame vždy na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Bránové systémy na mieru

Garážové a priemyselné brány dodávame prostredníctvom vlastných montážnych skupín a autorizovaných a preškolených distribútorov len na Slovensku.

Vyrábame tiež dvojkrídlové brány, plotové brány, personálne dvere, a súčasne dodávame protipožiarne uzávery, nakladacie mostíky, tesniace límce, rýchlobežné brány, bezpečnostné mreže, parkovacie závory a pohony všetkých druhov brán. Garantujeme krátky dodací termín a rýchlu realizáciu servisných služieb a dodávku náhradných dielov.

Integrovaný manažérsky systém v ELBA

Sme držiteľom týchto ISO certifikátov.
ISO 9001 IOS 14001 OHSAS 18001
Brány alebo bránové systémy sme vyrobili pre