Brány ELBA

20 ročná tradícia výroby brán od slovenského výrobcu ELBA
Chcem cenovú ponuku
Domov > Brány

Brány ELBA

Spoločnosť ELBA ako prvá na Slovensku spustila v roku 1993 výrobu a montáž bránových systémov. Spočiatku sme sa zameriavali na rôzne priemyselné objekty, haly, logistické centrá a hangáre, a neskôr sme pridali aj výrobu garážových brán. Úplne prvú hliníkovú rolovaciu bránu sme namontovali na našu vlastnú výrobnú halu, ktorá je dodnes používaná.

Každá brána sa v ELBE vyrába na mieru podľa konkrétneho stavebného otvoru. Súčasťou našich komplexných služieb je jeho zameranie a poradenstvo pri výbere vhodného typu pohonu a bránového systému.

Prečo sú bránové systémy ELBA tou správnou voľbou

Stabilita a tradícia od roku 1993

Záručný, pozáručný a havarijný servis

Bezkonkurenčné ceny atypických brán a náhradných dielov

Rýchla výroba a realizácia montáže či servisu

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti

Dlhodobá životnosť

Spoľahlivá odolnosť proti vlámaniu

Certifikovaná kvalita TUV

Mám záujem o bránový systém ELBA

Ak máte záujem o návrh a výrobu garážovej brány, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Náš tím prejde technickú špecifikáciu a pripraví vám cenovú ponuku na mieru.
  • Pre čo najpresnejšie vypracovanie cenovej ponuky prosím uveďte približné rozmery svetlého otvoru v tvare šírka x výšky, výška prekladu, požadované farebné prevedenie povrchovej úpravy, miesto inštalácie, prípadne ďalšie dodatočné požiadavky na konštrukčné prevedenie brány.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk