Kontakt

Ak máte záujem o naše služby alebo potrebujete dodatočné informácie, kontaktujte nás.
Domov > Kontakt
  • Pre čo najpresnejšie vypracovanie cenovej ponuky prosím uveďte približné rozmery svetlého otvoru v tvare šírka x výšky, výška prekladu, požadované farebné prevedenie povrchovej úpravy, miesto inštalácie, prípadne ďalšie dodatočné požiadavky na konštrukčné prevedenie brány.

ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk
ELBA, a.s.

Československej armády 264/58
967 01 Kremnica

Fakturačné údaje

ELBA, a.s.
Československej armády 264/58
967 01 Kremnica

IČO: 31615651
IČDPH: SK2020479769
DIČ: 2020479769

Obch. register Okr. súdu Banská Bystrica
Oddiel:Sa, vložka 223/S

Kontakty Divízia Bránové systémy
Divízia Bránové systémy
Riaditeľ Ing. Marián Šalát msalat@elba.sk Tel. +421 911 510 578
Ekonóm/fakturácia Eva Stračinová estracinova@elba.sk Tel. +421 903 510 578
Majster Miroslav Trgina mtrgina@elba.sk Tel. +421 918 381 839
Technik/Obchod Igor Mecele imecele@elba.sk Tel. +421 918 381 819
Technik/Obchod Ing. Tomáš Hyrja thyrja@elba.sk Tel. +421 918 381 844
Referent/Nákup Miroslav Weiss mweiss@elba.sk Tel. +421 456 704 284
Mob. +421 918 380 577

REGIONÁLNE ZASTÚPENIE

Prešov, Sijuko, spol. s r.o. , Sabinovská 1,
tel: +421 5 174 96042,
tel/fax: +421 51 771 5035, 0903 905 325,
e-mail: sijuko@nextra.sk

Košice, Olsib, spol. s r.o., Fábryho 6,
tel/fax: +421 55 671 7222, 0905 323 915,
e-mail: olsib@atknet.sk

Bratislava, Milan Magula, Jelenia 24, 811 05 Bratislava
mob: +421 903 765 937
e-mail: plastoveokna@magula.sk


Nitra,RST Slovakia, spol. s.r.o., Bratislavská 13,
tel.: +421 37 651 0795, mob.: +421 903 707 500, +421 903 755 808,
e-mail: brsystem@nextra.sk, rst@rst-slovakia.sk


Púchov,
Cralif, s.r.o., Terézie Vansovej 1054/45,
tel/fax: +421 42 461 2301, mob.: +421 908 148 408,
e-mail: info@cralif.sk

Martin, Ing. Vrzal s.r.o., J. Martáka 3797, 036 08 Martin,
tel/fax: +421 43 422 13 13,
e-mail: vrzal@gaya.sk

Trstená, AKPOL-PLAST SK, 028 01 Trstená,
fax.:+421 43 539 1112, mob.: +421 905 858 250,
e-mail: kovalikp@orava.sk