Majster obrobne

Domov > Kariéra > Majster obrobne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
900,- € / mesačne
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Organizuje a koordinuje všetky činnosti v sústružníckej a frézarskej dielni v súlade s platnými smernicami v spoločnosti tak, aby boli dosiahnuté stanovené ciele. Monitoruje výkon a efektivitu práce zamestnancov, vykonáva operatívne riadenie výroby a toku materiálu medzi strediskami, vykonáva kontrolu a vyhodnotenie dochádzky ním riadených zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

USO strojárske, skúsenosti s riadením ľudí vítané.

Vzdelanie zamerané na

Strojová výroba

Spoločnosť ELBA

Firemné bonusy

Spoločnosť ELBA ponúka svojím zamestnancom 13. a 14. plat a ďalšie firemné benefity.

Stručná charakteristika spoločnosti

ELBA je moderná strojárska spoločnosť. Úspešne sa nám podarilo implementovať integrovaný systém manažérskej kvality a tiež systém environmentálneho manažérstva. Naši kvalifikovaní odborníci sú pripravení poskytnúť profesionálny prístup a optimálne technické riešenie vašej špecifickej požiadavky.

Kontakt

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu vyplňte prosím formulár a nezabudnite priložiť svoj životopis.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk
Vedúca Ľudských zdrojov a BOZP

Ing. Darina Hanusová
dhanusova@elba.sk
+421456701215

Personalistka

Ing. Radka Gavorníková
rgavornikova@elba.sk
+421456701160