Obrábač kovov - sústružník

Domov > Kariéra > Obrábač kovov – sústružník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
cca 800,- €
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Sústruženie na revolverových a hrotových sústruhoch oceľových a hliníkových obrobkov. Meranie a kontrola kvality.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Odborné učilište (OU) alebo stredné odborné učilište (SOU)

Vzdelanie zamerané na

Strojová výroba

Spoločnosť ELBA

Firemné bonusy

Spoločnosť ELBA ponúka svojím zamestnancom 13. a 14. plat a ďalšie firemné benefity.

Stručná charakteristika spoločnosti

ELBA je moderná strojárska spoločnosť. Úspešne sa nám podarilo implementovať integrovaný systém manažérskej kvality a tiež systém environmentálneho manažérstva. Naši kvalifikovaní odborníci sú pripravení poskytnúť profesionálny prístup a optimálne technické riešenie vašej špecifickej požiadavky.

Kontakt

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu vyplňte prosím formulár a nezabudnite priložiť svoj životopis.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk
Vedúca Ľudských zdrojov a BOZP

Ing. Darina Hanusová
dhanusova@elba.sk
+421456701215

Personalistka

Ing. Radka Gavorníková
rgavornikova@elba.sk
+421456701160