Hangárové a atypické riešenia pre nadrozmerné priestory

Nadrozmerné, atypické brány vždy vyrábame na mieru.
Chcem cenovú ponuku
Domov > Priemyselné brány > Hangárové a atypické riešenia

Hangárové a atypické riešenia

Hangárové, posuvné brány sa používajú na uzatváranie nadrozmerných, prevažne priemyslených objektov a hangárov, kde nie je možné z technického hľadiska použiť klasické sekčné alebo rolovacie brány. Brány sa vyrábajú vždy presne na mieru.

Maximálne rozmery sú limitované konštrukčnými možnosťami osadeného otvoru a statiky objektu. Krídlo brány sa posúva do boku a skladá sa zo zvisle uložených panelov, umiestnených v hliníkových profiloch pohybujúcich sa po koľajniciach uložených v podlahe alebo zavesených na stropnej koľajnici.

Spôsob osadenia vodiacich koľajníc hangárovej brány je vždy potrebné vopred konzultovať s dodávateľom brány. Súčasťou brány môžu byť aj persnálne dvere umiestnené podľa požiadavky zákazníka. Brána sa dá ovládať ručne alebo elektricky.

Výroba takmer každej hangárovej brány si vyžaduje konzultáciu s výrobcom.

Hangáre a atypické riešenia ELBA
  • Riešenie nadrozmerných priestorov na mieru
  • Ručné alebo elektrické ovládanie
  • Skúsenosť s realizáciami hangárových brán pre Letisko Košice a Letisko M. R. Štefánika
Produktový katalóg na stiahnutie

Hangárové brány sú vybavené elektropohonom Elektromaten

Na elektrické otváranie hangárových a atypických brán ELBA používame pohony nemeckého výrobcu GfA ELEKTROMATEN. GfA ELEKTROMATEN je popredná renomovaná značka pohonov a dlhoročne spĺňa vysoké nároky zákazníkov z celého sveta.

Ovládanie pohonu:

Elektronické riadenie s mikroprocesorom

Ak máte záujem o návrh a realizáciu hangárovej alebo atypickej brány, kontaktujte nás prostredníctvom online formulára. Náš tím s vami prejde technické špecifiká a pripraví cenovú ponuku na mieru.

Chcem cenovú ponuku