Požiarne uzávery

Požiarne uzávery v rôznych typoch - sekčné, posuvné, rolovacie, výsuvné
Chcem cenovú ponuku
Domov > Priemyselné brány > Požiarne uzávery

Požiarne uzávery a požiarne bránové systémy konštruované podľa európskych štandardov

Sekčné požiarne uzávery. Jednotlivé sekcie (výška 400 až 550 mm) krídla brány sú navzájom spojené oceľovými závesmi, čím vytvárajú jedno kompaktné krídlo. Bránové sekcie sú vyrobené z dreveného masívneho rámu pokrytého kalcium silikátovými doskami a vo variante s oplechovaním sú navyše oplechované pozinkovaným plechom. Bezporuchový chod krídla požiarneho uzáveru zabezpečujú kvalitné ložiskové oceľové vozíky.

Posuvné požiarne uzávery. Jednotlivé segmetny brány spojené do kompaktného krídla sú vyrobené z tenkostenných oveľových profilov s prerušeným tepelným mostom. Ostenie i nadpražie lemuje izolačné so spevňujúcim profilom, ktorý v prípade požiaru vyplní prevádzkové škáry. Posuvný mechanizmus možno zaradiť vertikálne a horizontálne.

Rolovacie požiarne uzávery. Jednoduchým konštrukčným riešením na stene zaberajú minimum priestoru. Krídlo brány tvoria vodorovné lamely vzájomne prepojené zámkovým spojom. Lamely sú vyrobené z galvanicky zinkovaných plechových profilov vysokej kvality. Božné vodiace dráhy zabezpečuje vertikálne vedenie rolovacieho uzáveru. Ostenie i nadpražie lemuje izolačné obloženie so spevňujúcim profilom, ktorý v prípade požiaru vyplní prevádzkové škáry.

Výsuvné požiarne uzávery. Jednotlivé segmenty brány spojené do jedného kompaktného krídla sú vyrobené z tenkostenných oceľových profilov s prerušeným tepelným mostom. Ostenie i nadpražie lemuje izolačné obloženie so spevňujúcim profilom, ktorý v prípade požiaru vyplní prevádzkové škáry.

Textilné požiarne uzávery

Prečo sú požiarne uzávery ELBA tou správnou voľbou

Rôzne typy požiarnych uzáverov

Všetky typy sú vyrábané na mieru podľa požiadaviek

Skúšané podľa európskych štandardov

Dodávané v rôznych variantoch

Požiarne uzávery sú vybavené elektropohonom Elektromaten

Na elektrické otváranie sekčných a rolovacích brán ELBA používame pohony nemeckého výrobcu GfA ELEKTROMATEN. GfA ELEKTROMATEN je popredná renomovaná značka pohonov a dlhoročne spĺňa vysoké nároky zákazníkov z celého sveta.

Ovládanie pohonu:

Elektronické riadenie FS Tronic DES-FI

Elektronické riadenie FS Tronic DES-FS

Ak máte záujem o návrh a realizáciu požiarneho uzáveru, kontaktujte nás prostredníctvom online formulára. Náš tím s vami prejde technické špecifiká a pripraví cenovú ponuku na mieru.

Chcem cenovú ponuku