Domov > Nakladacia technika > Tesniace límce

Tesniace límce

Ochrana pred poveternostnými vplyvmi.
Chcem cenovú ponuku

Tesniaci límec je pevne uchytený ku konštrukcii budovy alebo k inému pevnému prvku a slúži na kompletné utesnenie otvoru, ktorý je určený na vykladanie a nakladanie tovaru. Svojou funkciou zaistí zvýšenie hygienických podmienok a zníženie klimatických vplyvov v skladových priestoroch.

Ďalšou vhodnou kombináciou sú predsadené komory (tubusy, koridory) s vyrovnávacím mostíkom a bránou.

Štandardný rozmer tesnicaeho límca je 3300 x 3600 mm s hĺbkou 600 mm. Tento štandardný rozmer je vhodný pre vozidlá široké 2200-2600 mm a vysoké 3500-4100 mm.

Prečo sú tesniace límce tou správnou voľbou

Vhodné pre všetky veľkosti otvorov

Prispôsobenie na mieru

Spoľahlivá výroba a servis

Mám záujem o tesniace límce

Ak máte záujem o návrh a realizáciu tesniacich límcov, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Náš tím s vami prejde technické špecifiká a pripraví cenovú ponuku na mieru.
  • Pre čo najpresnejšie vypracovanie cenovej ponuky prosím uveďte približné rozmery svetlého otvoru v tvare šírka x výšky, výška prekladu, požadované farebné prevedenie povrchovej úpravy, miesto inštalácie, prípadne ďalšie dodatočné požiadavky na konštrukčné prevedenie brány.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk