Zvárač

Domov > Kariéra > Zvárač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1100 - 1600,- € / mesačne
Termín nástupu
ihneď
Počet voľných pracovných miest
1
Divízia
Armatúry

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Zváranie metódou podľa STN EN ISO 9606-1 – 135 – oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v aktívnom plyne (MAG). Zváračské práce, oklepávanie, obrábacie, lisiarske a rôzne ručné práce.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

SOU strojárske

Vzdelanie zamerané na

Obrábač kovov

Spoločnosť ELBA

Firemné bonusy

  • plat: od 1100 do 1600,-€/mesiac + prémie + príplatky nad rámec zákona
  • práca v dobrom pracovnom kolektíve
  • výplata 13. a 14. platu
  • možnosť vyplatenia bonifikačnej prémie vo výške 100€/mesačne
  • možnosť ďalších odmien a finančných prémii pri plnení mimoriadnych úloh
  • odmena pri pracovnom a životnom jubileu
  • možnosť čerpania 300€/ročne zo sociálneho fondu na športové prípadne kultúrne podujatia alebo lekárske ošetrenia
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni - uhrádza zamestnávateľ (osobný doplatok len 0,70€/obed)
  • ďalšie príspevky zamestnávateľa - príspevok na osobnú potrebu, príspevok na vianočné posedenie, teambuildingové aktivity, turistické výlety
  • športové hry pre zamestnancov
  • pravidelné školenia v rámci pracovnej doby
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Stručná charakteristika spoločnosti

ELBA je moderná strojárska spoločnosť. Úspešne sa nám podarilo implementovať integrovaný systém manažérskej kvality a tiež systém environmentálneho manažérstva. Naši kvalifikovaní odborníci sú pripravení poskytnúť profesionálny prístup a optimálne technické riešenie vašej špecifickej požiadavky.

Kontakt

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu vyplňte prosím formulár a nezabudnite priložiť svoj životopis.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk
Vedúca Ľudských zdrojov a BOZP

Ing. Darina Hanusová
dhanusova@elba.sk
+421456704215

Personalistka

Mgr. Lucia Krnáčová
lkrnacova@elba.sk
+421456704160