Drôtové rezanie

Už od roku 1950 prinášame do výroby najmodernejšie technológie, pomocou ktorých vyrábame rôzne nástrojárske a strojárske komponenty pre našich zákazníkov.
Mám záujem o technológiu
Domov > Technológie > Drôtové rezanie

O technológii

Pomocou technológie drôtového rezania dosahujeme vysokú presnosť výroby a kvalitu povrchu až Ra 0,38. Klimatizované priestory výrobne a klimatizované médium vo vaní, v ktorej sa udržiava konštantná teplota +- 0,1°C, zaručujú, že nedochádza k nepresnostiam v dôsledku teplotných výkyvov. Drôtovým rezaním opracovávame už zakalené dielce. Používame štvorosí rez a softvér CAM PEPS, ktorý je v drôtovom rezaní jednotka na trhu. Pomocou neho dokážeme v tvarových strižniach rezať fazetky s premenlivou výškou úrovne rezu a zároveň udržiavať ich konštantnú šírku.

Používame najnovšie technológie

Dlhoročná tradícia výroby od roku 1950

Široké portfólio výrobkov

Tím odborníkov

Zoznam hlavných technológií

CNC drôtová rezačka
Výrobca FANUC
Označenie Robocut alfa C600iA
Počet riadených osí 4
Max. veľkosť obrobku X/Y/Z 1050/820/310 mm
Pojazdy X/Y/Z 600/400/310 mm
Max. zaťaženie stola 1000 kg
Maximálny uhol +-30˚/150 mm
Priemer rezacieho drôtu 0.1-0.3 mm

Mám záujem o technológiu drôtové rezanie

Ak máte záujem o úpravu výrobkov drôtovým rezaním, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Náš tím s vami prejde technické špecifiká a pripraví cenovú ponuku na mieru.
ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk