Vedúci strediska obrobňa

Domov > Kariéra > Vedúci strediska obrobňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
od 1510,- € / mesiac
Termín nástupu
ihneď
Počet voľných pracovných miest
1
Divízia
Divízia armatúr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

  • Organizuje a koordinuje činnosti v zmysle dosiahnutia objemových a kvalitatívnych cieľov výroby strediska
  • Zodpovedá za efektívne vedenie a motiváciu pracovných tímov
  • Monitoruje výkon a efektivitu pracovníkov, vykonáva opatrenia na zvýšenie produktivity práce
  • Zodpovedá za neustále zlepšovanie procesov a dodržiavanie stanovených nákladov - za ekonomickosť vynaložených finančných prostriedkov
  • Zodpovedá za rozvoj a využívanie ERP systému riadenia
  • Zodpovedá za vypracovanie efektívneho dielenského plánu
  • Zodpovedá za plnenie objednávok podľa požiadaviek zákazníka
  • Zabezpečuje plynulú výrobu a koordinuje ju s oblasťami, ktoré s ňou súvisia
  • Zodpovedá za celkové hospodárske výsledky strediska
  • Zodpovedá za dodržiavanie a rozvoj ,,5S“
  • Dohliada na dodržiavanie všetkých bezpečnostných, protipožiarnych predpisov
  • Zabezpečuje dodržiavanie zásad BOZP, SMK, SEM, 5S
  • Plní príkazy nadriadených v rámci pracovných procesov
  • Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    Úplne stredoškolské technického zamerania alebo Vysokoškolské technického zamerania

    Spoločnosť ELBA

    Firemné bonusy

    • plat: od 1510,-€/mesiac + prémie + príplatky nad rámec zákona
    • práca v dobrom pracovnom kolektíve
    • výplata 13. a 14. platu
    • možnosť vyplatenia bonifikačnej prémie vo výške 100€/mesačne
    • možnosť ďalších odmien a finančných prémii pri plnení mimoriadnych úloh
    • odmena pri pracovnom a životnom jubileu
    • možnosť čerpania 300€/ročne zo sociálneho fondu na športové prípadne kultúrne podujatia alebo lekárske ošetrenia
    • možnosť stravovania v závodnej jedálni - uhrádza zamestnávateľ (osobný doplatok len 0,70€/obed)
    • ďalšie príspevky zamestnávateľa - príspevok na osobnú potrebu, príspevok na vianočné posedenie, teambuildingové aktivity, turistické výlety
    • športové hry pre zamestnancov
    • pravidelné školenia v rámci pracovnej doby
    • možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

    Stručná charakteristika spoločnosti

    ELBA je moderná strojárska spoločnosť. Úspešne sa nám podarilo implementovať integrovaný systém manažérskej kvality a tiež systém environmentálneho manažérstva. Naši kvalifikovaní odborníci sú pripravení poskytnúť profesionálny prístup a optimálne technické riešenie vašej špecifickej požiadavky.

    Kontakt

    Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu vyplňte prosím formulár a nezabudnite priložiť svoj životopis.
    ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, proces výberového konania). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

    GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
    gdpr@elba.sk
    Vedúca Ľudských zdrojov a BOZP

    Ing. Darina Hanusová
    dhanusova@elba.sk
    +421456701215

    Personalistka

    Mgr. Lucia Krnáčová
    lkrnacova@elba.sk
    +421456701160