Tryskanie ocele povrch očistí a pripraví ho na ďalšiu úpravu

Technológia, ktorú využívame na opracovanie najrôznejších povrchov.
Pošlite dopyt
Domov > Tryskanie ocele

Tryskanie ocele

Tryskanie ocele je povrchová úprava, ktorá sa najčastejšie využíva na mechanické odstraňovanie vrchnej vrstvy, ktorá je znehodnotená koróziou alebo znečistená, na zdrsnenie povrchu alebo na prípravu materiálu pred jeho ďalšou povrchovou úpravou. Otryskaný oceľový povrch je na aplikáciu povrchovej úpravy najlepší.

Dlhá životnosť povrchovej úpravy

Odolnosť voči korózii

Odolnosť voči magnetickým vplyvom

Ekologícká technológia

Mechanické tryskanie ocele

Otryskávanie oceľových povrchov realizujeme pomocou mechanickej tryskacej techniky pomocou oceľových brokov - tzv. Metaním. Oceľové broky sú pri tryskaní vrhané lopatkami mechanických kolies v uzavretej kabíne. Vďaka tomu dokážeme vytvoriť vhodný povrch ocele pre ďalšiu kvalitnú povrchovú úpravu žiarovým zinkovaním.

Potrebujete povrch ocele upraviť tryskaním?
Odošlite nám vaše požiadavky a špecifikáciu, a my vás následne budeme kontaktovať s ponukou vhodného riešenia a cenovej ponuky.

Mám záujem o úpravu povrchu ocele tryskaním

ELBA, a.s., spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@elba.sk